Kategoriler

OTİZM /" Doğal tedavileri kullanarak otizmin semptomlarını ters çeviriyoruz!"

Lynne M. George, otizm hastası olan torunu Brandon’un, GAPS tedavisiyle iyileşmesini anlatıyor.

Kaynak: GAPS Stories, Medinform Publishing, İngiltere 2012

Hastalık: Otizm

Torunum Brandon’a 17 aylıkken otizm teşhisi kondu. Brandon 5 yaşındayken bize, Dr. Natasha’nın “Bağırsak ve Psikoloji Sendromu” (GAPS) kitabını okumamız söylendi. GAPS kitabından; çoğu otistik kişinin hastalıklı beyinlere yol açan hastalıklı bağırsakları olduğu bilgisini öğrendik.

GAPS Doğal Tedavisinin odağı, toksin kaynağı olan bağırsakları iyileştirerek, beyni ve vücudun geri kalanındaki toksinleşmeyi ortadan kaldırarak, vücudun kendini iyileştirmesine olanak tanımak. GAPS Beslenme Protokolünü takip ettik. Bu beslenme protokolünden herhangi bir sapmanın, onun gelişiminde terslik ve negatif reaksiyona yol açtığını test ettik ve bulduk.

Brandon için lezzetli tarifler hazırladık; örneğin pizzalar, kurabiyeler, pancarlı limonatalar, meyveli smoothie’ler, kahvaltı için meyve suları, vb. Diyet boyunca Brandon’ın ilk 2,5 yılı süresince, Dr. Natasha’nın bulduğu Bio-Kult adlı probiyotiği kullandık.Bio-Kult, bağırsaklarının iyileşmesine yardımcı oldu.

Tedavinin önemli bir bölümü, Brandon’un genel toksik yükünün düşürülmesiydi. Dr. Natasha bilmeye ihtiyacımız olan her şeyi listeliyor ve GAPS kitabında bize tüm bilgileri veriyor (özellikle kitabındaki detoksifikasyon bölümünde). Dr. Natasha’nın GAPS kitabı; öğretiyor, hedefliyor, yetkilendiriyor ve otizm için doğal tedavi bilgisiyle bizi donatıyor.

GAPS kitabı, Brandon’ın otizmiyle mücadele etmemiz için bizim referans kitabımız ve ailemizde birkaç kopyası var. Görmek, inanmaktır! Brandon ve GAPS ile ilgili daha fazla bilgi için www.brandonswindow.com sitesini ziyaret edebilirsiniz ve direkt link’leri alıp ve torunumun otizmi doğal olarak nasıl yendiğinin muhteşem ilerlemesini görebilirsiniz. Amacımız başkalarına da yardım etmek! Doğal tedavileri kullanarak otizmin semptomlarını ters çeviriyoruz!

Dr. Natasha, Tanrı’nın sizi; Brandon’ımızı bize geri vermesi için bir araç olarak kullanmasına izin verdiğiniz için teşekkür ederiz! Tanrı sizi ve ailenizi kutsasın! Dr. Natasha Campbell McBride'ın yorumu: “Lynne, otizmi tedavi etmekte doğal yöntemler için yorulmayan bir kampanyacı. Web sitesi www.brandonswindow.com, torununun ilerlemesinin detaylı bir kaydı. Bu, otizmi incelemek ve onun için etkili bir tedavi bulmak isteyenler için mükemmel bir kayıt. Bu değerli çalışma için teşekkürler, Lynne!" İki otistik çocuğunu ve kendini iyileştiren Gabriela Mikova’nın hikayesi Kaynak: GAPS Stories, Medinform Publishing, İngiltere 2012

Resim
X