Kategoriler

8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi

Resim

8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitiminin 1.Bölümü 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Grida City Otelde Başarıyla Tamamlanmıştır. - 1-4 Kasım 2018

 

 

Uygulama ağırlıklı olan 2.Bölümü GAPS TV de, katılımcılara özel şifreli yayınlarla devam edecektir.

8.GAPS Practitioner Sertifika Eğitiminin1.Bölümü 1-4 Kasım 2018 tarihleri arasında Antalya Grida City Otelde Başarıyla Tamamlanmıştır. Uygulama ağırlıklı olan 2.Bölümü GAPS TV de, katılımcılara özel şifreli yayınlarla devam edecektir.

Salon eğitiminin ardından, eğitimin ikinci aşaması olan uygulama ödevleri yanında GAPS TV programlarıyla devam edecektir. GAPS TV de GAPS Practitioner eğitimi katılımcıları için, açılmış özel bir linkten; GAPS Yiyecek ve İçeceklerinin yapılışını anlatan videoları ve GAPS Vaka sunumlarını izleyeceklerdir. Katılımcılar, kendilerine verilen şifrelerle  özel linke giriş yapabileceklerdir.

Eğitimin Uygulamalı aşamasında,  3 kişiye GAPS Danışmanlığı yapacaklar ve çalışmalarını belgelendireceklerdir. Aynı zamanda, kendilerine verilen vakaları analiz edecekler ve önerilerini yazacaklardır.

 

Katılımcılara salon eğitimin ardından Sertifika verilecek, fakat aktif danışmanlık yapmaları için eğitim sonrası sorumluluklarını tamamlamaları gerekecektir. 

X