GAPS ™ Yayınları

http://www.gaps-shop.com

ADALİN Yayıncılık, "GAPS and Psychology Syndrome/Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi" kitabını ülkemize kazandırmak için kurulmuştur. 2013 yılında amazon.com'dan aldığımız GAPS Gut and Psychology Syndrome/Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi kitabı, yıllarca, neredeyse 20 yıl süren sağlık mücadelemizin son ve tek çaresiymiş. GAPS Kitabında tarif edilen GAPS Tedavi Protokolü, bir kaç ay gibi kısa bir sürede en ağır, en kronik ve en acılı hastalıklarımızın çaresi oldu. Yaşadığımız mucizevi sonucun; bizim gibi çaresizliğin girdabına düşmüş binlerce kişiye de çare olması için bu kitabın Türkiye'ye kazandırılmasını amaçladık. Başvuruda bulunduğumuz önemli yayınevleri bu kitabı yayınlamayı kabul etmediği için, GAPS kitabını Türkçe'ye kazandırmak amacıyla ADALİN Yayıncılık’ı kurduk. GAPS Kitabı Ocak 2014 yılında yayın hayatına girdi. 

GAPS Kitabının yazarı Dr.Natasha Campbell-McBride Ekim 2014 tarihinde konuğumuz olarak Türkiye'ye geldi ve 18 Ekim 2014 tarihinde İstanbul'da gün boyu süren GAPS Konferansı verdi. Dr.Natasha Campbell-McBride'ı ikinci defa halka konferans verme olanağı olmadığı için, bu konferansın videosu son derece önemliydi. Bu videoyu Türkçe alt yazılı DVD olarak Ocak 2016 tarihinde GAPS Kitaptan sonra, ikinci yayınımız olarak sizlere ulaştırma olanağımız oldu. 

GAPS Kitabı alan pek çok kişi, kitaba göre GAPS Tedavi protokolünü uygularken, yanlışlık yaptıkları gibi, cevap bekleyen pek çok soruları da oluyordu. GAPS uygulayıcılarının sorularına cevap bulmaları amacıyla hazırlanan GAPS Destek Kitabı 3. yayınımız oldu. Bazı GAPS Danışman doktorlarımızın, GAPS Tedavi Protokolünü güçlendiren tedavileri ve bilgileri de içeren GAPS Destek Kitabı GAPS Hastaları için önemli bir rehber olmuştur. 

4.Yayınımız ise, Dr.Natasha Campbell-McBride'ın yazdığı, " Put Your Heart in Your Mouth: Natural Treatment for Atherosclerosis, Angina, Heart Attack, High Blood Pressure, Stroke, Arrhythmia, Peripheral Vascular Disease /Kalbini Ağzına Koy: Ateroskleroz, Göğüs Ağrısı, Kalp Krizi, Yüksek Tansiyon, İnme, Ritim Bozukluğu, Periferik Damar Hastalığı için Doğal Tedavi" kitabı oldu. 

5.Yayınımız ise, Dr.Natasha Campbell-McBride'ın yazdığı "Vegetarianism Explained/Vejeteryanlığın Açıklaması" kitabı 5.Yayınımız olacaktır. 6.Yayınımız ise GAPS Destek kitabının İngilizcesi olacaktır.

 

 

 

 

 

Resim
X