7 TAKSİTLE SATIN AL

KATILIM HAKKI SATIN ALIM İÇİN:

           

                GAPS PractItIoner sertifika eğitimLERİ

7 TAKSİTLE SATIN ALMAK İÇİN YANDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ:

'Türkiye 1.GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi' 51 Sertifika alacak Katılımcı ile 4-5 Nisan 2015 tarihlerinde, Antalya Ramada Plaza Hotel'de başarıyla gerçekleşmiştir. Uzmanlar, Uluslararası GAPS Practitioner Sertifikalarını almışlardır.

 'Türkiye 2.GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi' 36 Sertifika alacak katılımcıyla 19-20 Mart 2016 tarihlerinde, İstanbul Point Hotel Taksim'de başarıyla gerçekleşmiştir. Uzmanlar, Uluslararası GAPS Practitioner Sertifikalarını almışlardır.
'Türkiye 3. GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi' 41 Sertifika alacak katılımcıyla 18-19-20 Kasım 2016 tarihlerinde Antalya Side Star Park Hotel'de başarıyla gerçekleşmiştir. Uzmanlar, Uluslararası GAPS Practitioner Sertifikalarını almışlardır.
 
'Türkiye 4. GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi'  52 Sertifika alacak katılımcı ile 7-8-9 Nisan 2017  Antalya Side Star Beach Hotel'de başarıyla gerçekleşmiştir. Uzmanlar, Uluslararası GAPS Practitioner Sertifikalarını almışlardır.

'Türkiye 5. GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi'  66 Sertifika alacak katılımcıyla 3-4-5 Kasım 2017  Antalya Side Star Park Hotel'de başarıyla gerçekleşmiştir. Uzmanlar, Uluslararası GAPS Practitioner Sertifikalarını almışlardır.

Türkiye 6. GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi ;  49 Sertifika alacak katılımcıyla, 9-10-11 Şubat 2018 tarihinde; Özkaymak Falez Hotel'de Antalya'da başarıyla gerçekleşmiştir. Uzmanlar Uluslararası GAPS Practitioner Sertifikalarını almışlardır.
GÜNCEL GAPS PRACTITIONER SAYIMIZ: 295
  ​

Türkiye 7. GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi; 

6-7-8 Nisan 2018 tarihinde;   Antalya Özkaymak Falez Hotel'de gerçekleşecektir. 

Dr.Natasha Campbell-McBride bu eğitimde aramızda olacaklardır. 


7.si düzenlenecek olan bu eğitimlerde; GAPS'ın yaratıcısı ve GAPS kitabının  yazarı, Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride; Psikoloji ve Fizyoloji Sendromlu hastaların GAPS Tedavi Protokolüne ek olarak uygulanacak özel tedavilerine, vaka örneklerine, soru ve cevaplara yer verecektir. Eğitim tamamlandıktan sonra katılımcılara GAPS Practitioner Sertifikası ile sadece Türkiye'de değil; dünyanın her yerinde Bağırsak ve Psikoloji Sendromu (GAPS) (Otizm, Epilepsi, Şizofreni, Öğrenme Zorluğu, Bipolar Bozukluk, Dikkat Eksikliği Bozukluğu (DEB), Disleksi, Dispraksi, Hiperaktivite, vb hastalıklar...) ve Bağırsak ve  Fizyoloji Sendromu (GAPS) (Alerjiler, Anemi, Artrit, Astım, Çölyak, Diyabet1, Egzema, Eklem Ağrıları, Enzim ve Hormon Bozuklukları, Gelişme Geriliği, ​Gıda Alerjileri, Gıda İntoleransları, Otoimmün Tiroidit-Haşimato-, Kolesterol Problemleri, Kronik Yorgunluk, Migren, MS-Multipl Skleroz-, Romatoid Artrit (RA), ​​Tansiyon Problemleri, Crohn, ​Gastrit, ​İrritabl Bağırsak Sendromu, Reflü, ... vb hastalıklar )  vakalarına profesyonel GAPS danışmanlığı yapabilirler.


​    GAPS Practitioner Eğitimi; ABD, Kanada, Avustralya, İngiltere ve Türkiye'de yapılmaktadır. Her ülke katılım kriterlerini kendisi belirlemektedir. Türkiye için katılım kriterleri Tıp Doktorları ve Dİyetisyenler olmak üzere sınırlandırılmıştır (sınırlandırma, ilk eğitimlerde çok sıkı değildi). Diyetisyen GAPS Danışmanları diyet dışında kalan uygulamalarını, (testler, gıda desteklerinin reçete edilmesi, medikal ilaçların iyileşmeye bağlı olarak dozlarının düşürülmesi gibi.)  doktorla entegre çalışarak yürütmektedirler. Yine Türkiye'de gittikçe yaygınlaşan bir uygulama da; bazı doktorlarımız, hastalarının tedavisinde, GAPS Danışmanı olmasalar dahi, GAPS Danışmanı diyetisyenlerle birlikte entegre çalışmaktadırlar. Yine Türkiye'de bazı hastaneler kadrolarında GAPS Danışmanı doktor veya diyetisyen bulundurmaktadırlar. Yine sevindirici başka bir olay da, bazı Özel Eğitim Kurumları bünyelerinde artık; psikiyatrist veya nörolog, psikolog ve de GAPS Danışmanı diyetisyen bulundurmaktadırlar. Bunlar Türkiye için son derece umut verici, memnuniyet verici uygulamalardır.  


Eğitim ve başvuruyla ilgili detaylar:


​Eğitimci: Uzm. Dr. Natasha Campbell-McBride, MD (Nöroloji ve Beslenme Dok​toru)

Eğitim Dili: İngilizceden Türkçe'ye çeviridir. .
Eğitim Tarihi: 6-7-8 Nisan 2018 

​Eğitim Yeri: Antalya, Özkaymak Falez Hotel (http://falez.ozkaymakhotels.com.tr)

Eğitim Salonu: Özkaymak Falez Hotel Aspendos Salonu

Eğitim Katılmcıları: Tıp Doktorları ve Diyetisyenler 

Eğitim Saatleri:

      1. eğitim günü:Saat​ 09.00 -18​.30 (Eğitim saatleri arasında; öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 Coffee Break ve Öğle Yemeği )
      2. eğitim günü:
Saat 09.00 -18.30 (Eğitim saatleri arasında; öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere 2 Coffee Break ve Öğle yemeği) 

      3. eğitim günü:Saat 09.00 -17.00 (Eğitim saatleri arasında öğleden önce ve öğleden sonra olmak üzere  2 Coffee Break ve Öğle yemeği)


Eğitim Sunumu: Dr.Natasha Campbell-McBride, ülkemizdeki güvenlik problemleri nedeniyle; Avusturalya, ABD ve Kanada'da uygulamış olduğu eğitim modelini uygulamaktadır. Dr.Natasha Campbell-McBride eğitimi barkovizyon'dan HD kalitesinde video ile sunacak ve Simultane Çeviri Toplantı Kaydı salona verilecektir. Campbell-McBride, 8 Nisan Pazar Günü bizzat eğitime katılacak, Saat 13.30-17.00 Saatleri Arasında katılımcıların sorularını  cevaplandıracaktır ve katılımcıların sertifikalarını takdim edecektir.  Eğitimin barkovizyondan sunulmasıyla, canlı sunulması arasında hiçbir fark yoktur. Çünkü Dr.Campbell-McBride, soruların sunum sırasında değil, soru cevap bölümünde sorulmasına izin verir. Soru cevap bölümü zaten canlı olacaktır. Canlı olarak yaptığı sunumun aynısını barkovizyondan yapmış olacaktır. 

Eğitim Ücreti (Konaklama ve Eğitim öncesi-arası-sonrası Yemek-İçecek ücretleri Dahil):3.000 + KDV

Kesin kayıt işleminden sonra katılımcıların eğitime hazır gelmesi için, GAPS Practiitoner Manuel Book ile Work Book Türkçe çevirisi katılımcılara gönderilecektir. 

​​
​​
Eğitim Programı:
Dr.Natasha Campbell-McBride; en yaygın olan vakalardan, en zor klinik vaka çalışmalarına kadar çeşitli örnekler üzerinden eğitim verecektir. Katılımcılar; hastalarından bir GAPS grubu oluşturmak konusu da dahil olmak üzere, GAPS Tedavisi uygulamalarında gerekli olan temel yapının nasıl kurulacağını öğreneceklerdir. Katılımcı grubunun; hastalarına yeterli yetkin danışmanlık sağlayabilmesi için hastalarla ilgili verilerin ve bilgilerin nasıl incelenip değerlendirileceği konusunda ve klinik uygulamalarda karşılaşılabilecek çeşitli kliniksel senaryolar üzerinde eğitim verilecektir. GAPS konusunda da bilgi aktarılmasına rağmen; katılımcıların GAPS Kitabını okumuş olması zorunluluğu vardır; eğitimin verimli geçmesi ve gereksiz zaman kaybı olmaması açısından, katılımcılar GAPS Konusunda önceden bilgi sahibi olmalılardır. Bunun için GAPS Kitabının okunması yeterlidir. Katılımcılar; buna ilaveten, www.gapskitap.com ve www.gaps-destek.com sitelerimizi de inceleyebilirler GAPS DVD'yi izleyebilirler ve/veya internetten ilave olarak diğer dillerdeki veya Türkçe kaynaklardan GAPS bilgilerine de ulaşabilirler.

Eğitim Saatleri:

​   
6 Nisan : Birinci Gün 
        1.DERS
09.00 -10.30

           Coffee Break 10.30 --11.00

        2.DERS 11.00 - 12.45
         Yemek Arası 12.45 -14.00
        3.DERS  14.00-16.00
          Coffee Break 16.00-16.20
        4.DERS  16.20-18.30

            

  7 Nisan : İkinci Gün

        5.DERS  09.00-11.00
           Coffee Break 11.00-11.30
       6.DERS 
11.30-13.00
          Yemek Arası 13.00-14.00
        7.DERS 
14.00-16.00
           Coffee Break 16.00-16.20
        8.DERS
16.20-18.30

        

    8 Nisan: Üçüncü Gün
Tükiye'de GAPS Uygulamaları ve Bilgi Paylaşım Toplantısı : (Dr. Asuman Kaplan Algın ile): 09.00 -12.00

 Yemek Arası:12.00-13.30  

 Dr Natasha Campbell-McBride, 13.30 -16.00  arası, katılımcıların sorularını cevaplandıracaktır.

 Sertifikaların Takdimi: 16.00-17.00 (Dr Natasha Campbell-McBride tarafından)

         
​​Eğitime Katılım Kriteri: ​Katılımcıların Tıp Doktoru veya Diyetisyen olması ve halen mesleğini aktif olarak yapması gereklidir.

                                     .

Katılımcı Yükümlülükleri:

Eğitime katılmadan önce, GAPS Beslenme protokolünün çok iyi bilinmesi şartı vardır. GAPS'ın bilimsel temellerini ve uygulanışını GAPS Kitabından, GAPS Destek Kitabından ve GAPS DVD den öğrenebilirsiniz. Kitapları ve DVD'yi www.GAPS-shop.com sitesinden satın alabilirsiniz.  


Eğitimi tamamlayan katılımcılar: 

 • Sertifikalı GAPS Practitioner ünvanını kazanacaklardır.
 • Dr. Natasha Campbell-McBride’ın web-sitesi olan www.gaps.me'deki 'Find a GAPS Practitioner' sayfasında isimleri listelenecektir.
 • Dr Natasha Campbell-McBride’ın referansıyla da, GAPSTürkiye Temsilciliği referansıyla dakendilerine hasta yönlendirilebilecektir.
 • Mevcut GAPS trendlerinin ve güncel GAPS klinik uygulamalarının bilgisine erişebilmeleri, güncel GAPS Practitioner deneyimleri konusunda  bilgilenmeleri veya destek alıcı-verici paylaşımlarda bulunabilmeleri için Sertifikalı GAPS Practitioner’lara ‘GAPS Practitioners Forum’una güvenli  erişim hakkı tanınmaktadır. ​Forumun moderatörlüğü, Dr Natasha Campbell-McBride tarafından yapılmaktadır.
 • www.GAPS-Turkiye.org  sitesinde, Türkiye’deki Sertifikalı GAPS Practitioner’ların listesi ve iletişim bilgileri paylaşılacaktır. 
 • Eğitimden sonra bütün katılımcılara; eğitim sırasında kullanılan slaytlar, katılımcıların sunumları sırasında kullanacağı slaytlar, GAPS Practioiner kılavuzu ve çalışma kitabı, eğitimin ses kayıtları  flash bellek
 • Tüm katılımcılar her eğitimin ardından yapılmakta olan "GAPS Danışmanları Bilgi Paylaşım Toplantıları" na katılmaya hak kazanmış olurlar. Bu eğitimin ardından yapılacak olan GAPS Danışmanları Toplantılarının tarihlerini, GAPS Danışmanlarının kendileri belirlerler ve birbirlerine duyururlar... (GAPS Danışmanlarımız, sertifikalıdır ve GAPS Practitioner olarak uluslararası geçerli bir yetkinlikleri vardır; güncel Sertifikalı GAPS Practitioner Türkiye ekibi bilgisi : http://www.gaps-turkiye.org/sertifikali-gaps-danismanlari--gaps-practitioner-lar-.html )


Eğitim Ücreti + 3 Gün Konaklama ve herşey dahil :
3.000 TL + % 18 KDV'dir.
​(1500+ KDV önkayıt sırasnda, 1500 + KDV ise eğitimden tarihinden önceki ay ödenecek şekilde 2 taksitte ödenir) 

, • Dr. Natasha Campbell-McBride’ın eğitimi
 • Konaklama, herşey dahil açık büfe, sauna, hamam vb. hizmet ücreti ve eğitim salonu ücreti:Çift kişilik odada katılımcının dışında ikinci bir kişinin konaklaması durumunda ödenecek olan fark ücreti günlük herşey dahil 70 TL dir. Aile odalarında 12 yaşından küçük olan birinci çocuk ücretsiz), Otel rezervasyonları GAPS Türkiye tarafından yapılır, ​
 • Detaylı USB Bellek Kayıtları: Eğitimin 2. Günü katılımcılara verielcek olan USB Bellekte şu kayıtlar olacaktır. (Eğitim ses kayıtları, GAPS Practitioner Manuel'i-Türkçe çevirisi, GAPS Eğitimi Çalışma Workbook'u-Türkçe Çevirisi, GAPS Practiitoner eğitim toplantıları için Dr.Natasha Campbell-McBride tarafından hazırlanan Power point sunumlar, Eğitimin power Point Sunumları, eğitim sırasında yapılan simultane çevirinin ve daha önceki eğitimlerin ses kaydı,)
 • GAPS yemeklerini de içeren herşey dahil sabah kahvaltısı, öğle yemekleri ve akşam yemekleri ile eğitim aralarındaki coffee-break ücretleri.

     
 Eğitime Kayıt Hakkında: 
Eğitime başvurmak için,  
GAPSturkiye@gmail.com  e-posta adresinden, katılımcı başvuru formu istenmelidir. 
 Eğitime kesin kayıt için; başvuru formunun doldurularak geri gönderilmesi ve kayıt ön bedelinin veya tamamının ödenmesi gereklidir.


GAPS Danışmanları Geleneksel Bilgi Paylaşım Toplantısı ve Katılım: Her GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi'nin ardından, tüm mevcut GAPS Danışmanlarının katılabileceği 'Bilgi Paylaşım Toplantıları' gerçekleşmektedir. Bu toplantılarda, GAPS Danışmanları; kendi uzmanlık alanlarına dahil olan ve GAPS Protokolüne ilave olabilecek uygulamalarını ve vaka örneklerini sunmaktadırlar. Dr. Asuman Kaplan Algın'ın liderliğini üstlendiği bu toplantıların altıncısının tarihi ayrıca bildirilecektir.  6. ve 7.GAPS Practitioner Sertifika Eğitimi katılımcıları bu toplantıya şimdiden davetlidirler. 

   
Saygılarımızla,
GAPS Türkiye Temsilciliği


GAPS Kitap hakkında Bilgi: 
www.GAPSkitap.com
 ;
​GAPS Destek için Bilgi: www.GAPS-destek.com

GAPS Kitap, GAPS Destek Kitap, GAPS DVD'yi satın almak için:  www.GAPS-shop.com


GAPS Sertifika ve Eğitimler, Konferanslar ... ve daha fazlası:www.GAPS-Turkiye.org

Eğitime Katılım Kayıt için başvuru GSM:
+90 (532) 772 6162
 
Eğitime Katılım Kayıt için başvuru e-posta: GAPSturkiye@gmail.com