Hoşgeldiniz

GAPS TÜRKİYE resmi internet sitesine hoşgeldiniz.

GAPS Nedir?

GAPS; bağırsak ile beyin vebağırsak ile beden arasındaki ilişkinin, Nöroloji ve Beslenme Doktoru Natasha Campbell-McBride tarafından uluslar arası tescilli ifadesidir. GAPS, "Gut And Psychology / Physiology Syndrome" kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığı: "Bağırsak ve Psikoloji / Fizyoloji Sendromu" dur.

GAPS; Dr. Natasha Campbell-McBride'ın, 3 yaşında “otizm” teşhisi konulan oğlunu tedavi etmek amacıyla, "bağırsak sağlığı" için geliştirdiği beslenmeye dayalı doğal bir tedavi yöntemidir.

DETAYLAR PROGRAMI İZLE

GAPS TÜRKİYE

GAPS TÜRKİYE'nin hikayesi, 2013 yılında amazon.com'dan satın aldığımız GAPS Gut and Psychology Syndrome/Bağırsak ve Psikoloji Sendromu için Doğal Tedavi Yöntemi kitabına dayanır. Yıllarca, neredeyse 20 yıl süren sağlık mücadelemiz, çare arayışlarımız bizi GAPS kitapla tanıştırdı en nihayetinde. GAPS Kitabında tarif edilen GAPS Tedavi Protokolü, bir kaç ay gibi kısa bir sürede en ağır, en kronik ve en acılı hastalıklarımızın çaresi oldu. Yaşadığımız mucizevi sonucun, bizim gibi çaresizliğin girdabına düşmüş binlerce kişiye de çare olması için bu kitabın Türkiye'ye kazandırılmasını amaçladık.

HAKKIMIZDA GAPS TÜRKİYE KURUMLARI

GAPS Türkiye Kurumları

GAPS'ın yaygınlaşarak geniş kitlelere duyurulması ve maksimum faydanın elde edilmesi hedefimize ulaşmak için çeşitli faaliyetler yürüten kurumlarımız ve web sitelerimiz bulunmaktadır.

GAPS Türkiye TV

GAPS Türkiye TV

İnternet üzerinden hizmet vermekte olan GAPS TV GAPS Tedavi Protokolünün çok geniş kesimlere duyurulması, öğrenilmesi ve bunun sonucu olarak; çaresiz olarak bilinen kronik hastalıkların önlenmesi ve iyileştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

GAPS Sağlık Vakfı

GAPS Sağlık Vakfı

GAPS Hastalarından aldığımız geri bildirimler doğrultusunda, bazı GAPS hastalarının GAPS Tedavi Protokolünün uygulanmasında yaşadığı çeşitli zorluklar yaşamaları nedeniyle, GAPS Tedavi merkezlerine veya GAPS Kliniklerine ihtiyaç duyulmaktadır.

GAPS Market

GAPS Market

GAPS MARKET (www.gapsmarketim.com), GAPS beslenme protokolünün gerektirdiği organik ve doğal gıdalar ile, GAPS Yaşam tarzının gerektirdiği organik ve sağlıklı yaşam ürünlerinin satışının yapıldığı e ticaret sitesidir.

GAPS Shop

GAPS Shop

GAPS SHOP (www.gaps-shop.com) e ticaret sitesi GAPS Yayınlarının ve GAPS Destek ürünlerinin satıldığı e ticaret sitesidir . GAPS yayınları ve GAPS Tedavi Protokolü sırasında kullanılan besin desteklerini GAPS hastalarına ulaştırmak amacıyla kurulmuştur.

GAPS ile ilgilenen herkese , özellikle hasta ve yakınlarına derin bir empatiyle ve tüm yüreğimizle sağlıklı ve uzun bir ömür dileriz.